Voorlopige indeling dressuurwedstrijd zondag 17 maart
- Het proefje kost 17,50 betalen en aanmelden in de kantine
- Er wordt lekker binnen losgereden in ploegjes
- Je mag uur voordat je moet losrijden beginnen met poetsen
- Afmelden kan kosteloos voor zaterdag 16 maart 12:00 uur!
- Er zijn rij-jasjes te koop voor slechts 10 euro!
- Prijsuitreiking klasse L/M om 15:00 uur, Klasse A om 16:30 uur
- Hieronder volgt de voorlopige indeling
Klasse L/M | Losrijden: 13:30 – 14:13 uur Jury: Sarah | Paard/Pony | Starttijd |
1 (M1) | Nikki | Adele | 14:15 |
2 (L1) | Aziza | Eefje | 14:22 |
3 (L1) | Sjoerd | Cash | 14:30 |
Klasse A | Losrijden nr 1-3 van 14:37- 15:03 uur | ||
1 | Emily | Roosje | 15:05 |
2 | Daphne | Flodder | 15:11 |
3 | Noa | Fien | 15:17 |
Groep 3 | Losrijden nr 4-6 van 15:24 – 15:45 uur | ||
4 | Isabella | Roosje | 15:48 |
5 | Florien | Fien | 15:55 |
6 | Jana | Joris | 16:02 |
Losrijden nr 7 van 16:09-16:19 uur | |||
7 | Sinem | Roosje | 16:20 |
Zondag 21 januari Kleine Dressuurwedstrijd
De voorlopige indeling
Je moet het proefje vooraf betalen in kantine (Euro 17,50)
Je mag een uur voordat je moet losrijden beginnen met poetsen.
Er wordt lekker binnen losgereden in ploegjes
Afzeggen voor 20 jan 12:00 uur
Er zijn rij-jasjes te koop voor 10 euro!!!!
Kleed je warm aan!!!!!!!!!
Kantine heeft warme choco en heerlijke tosti’s!!
De prijuitreiking voor klasse B1 is om 16:10 uur en die voor klasse B2 om 17:00 uur.
Klasse B1 | Ruiter | Pony | Punten |
1 | Isis | Ienie | 217 |
2 | Denna | Fien | 213 |
3 | Leah | Mindy | 213 |
4 | Saar | Roosje | 212,5 |
5 | Olivia | Roosje | 210,5 |
6 | Merle | Juul | 209 |
7 | Rosa | Kweenie | 207,5 |
8 | Brinne | Flodder | 204,5 |
9 | Jana | Flodder | 202,5 |
10 | Laura | Kweenie | 189 |
Klasse B2 | |||
1 | Luz | Maan | 217 |
2 | Yara | Eefje | 201 |
Deze wedstrijd is alleen voor de klasse B1 en B2!!!
De punten tellen mee voor het kampioenschap. De proefjes die voor deze wedstrijd verreden worden staan hieronder:
Uitslag snuffelwedstrijd zondag 17 december
Plaats | Ruiter | Pony | Punten |
1 | Mila | Ienie | 121,5 |
2 | Emma | Ienie | 119 |
3 | Mia | Shadow | 118,5 |
4 | Isaia | Joris | 118 |
5 | Lois | Ienie | 117,5 |
5 | Kaoutar | Spike | 117,5 |
5 | Rosie | Shadow | 117,5 |
6 | Chiara | Spike | 117 |
7 | Hannah | Olka | 116,5 |
8 | Lana | Olka | 115 |
9 | Hanna | Spike | 114,5 |
10 | Lize | Shadow | 114 |
10 | Roos | Olka | 114 |
11 | Zoë | Spike | 112 |
12 | Josje | Stippel | 111,5 |
12 | Nova | Olka | 111,5 |
13 | Elin | Stippel | 110,5 |
14 | Mijke | Toos | 110 |
15 | Elina | Toos | 109,5 |
16 | Feline | Ienie | 109 |
16 | Hanna | Mindy | 109 |
17 | Romy | Chender | 108 |
18 | Annelie | Chender | 107 |
18 | Guusje | Mindy | 107 |
19 | Bodil | Shadow | 106,5 |
20 | Lura | Chender | 106 |
20 | Hailey | Chender | 106 |
Dressuurwedstrijd zondag 12 november
Deze dressuurwedstrijd was de eerste van de reeks voor het waverense kampioenschap.
De proefjes die voor deze dressuurwedstrijd gereden moesten worden:
De uitslag van de dressuurwedstrijd is als volgt:
Jury: Marjolein | |||
Klasse L/M | Ruiter | Pony/paard | punten |
1 | Faya | Rex | 186,5 |
2 | Donna | Bimba | 174,5 |
3 | Megan | Denderose | 174 |
4 | Aziza | Flodder | 170,5 |
5 | Madelief | Zoef | eerder gestopt |
Klasse B2 | |||
1 | Luz | Maan | 197,5 |
2 | Sarah | Matilda | 194,5 |
Klasse B1 | Jury: Sabine | ||
1 | Kas | Bob | 205 |
2 | Leah | Mindy | 199 |
3 | Saar | Roosje | 197 |
4 | Gioa | Fien | 195 |
4 | Anouk | Ienie | 195 |
5 | Denna | Fien | 194 |
6 | Isis | Joris | 189 |
7 | Charlotte | Maan | 185 |
8 | Lieve | Juul | 184 |
8 | Teuntje | Kweenie | 184 |
8 | Flo | Storm | 184 |
9 | Merle | Bo | 182 |
10 | Yara | Kweenie | 179 |
Klasse A | Jury: Celicia | ||
1 | Jana | Flodder | 133 |
2 | Isabella | Roosje | 132,5 |
3 | Gwen | Maan | 130,5 |
5 | Marijn | Roosje | 124 |